Sorry, your browser doesn't support Java.
Tukmal L

Przeznaczenie:
TUKMAL-L jest preparatem do konserwacji i renowacji kamienia naturalnego i sztucznego (lastriko) oraz podłóg z PCV, paneli podłogowych i drewna.

Po nałożeniu preparatu uzyskuje się długotrwały "efekt wypastowania" np. podłogi z PCV oraz ożywienia i uwypuklenia struktury kamienia np. dla lastrika. Powierzchni po zapuszczeniu preparatem nie poleruje się.

TUKMAL-L ma zastosowanie do konserwacji i renowacji podłóg drewnianych malowanych, paneli, PCV, oraz posadzek kamiennych, jak również płyt grobowcowych.

Charakterystyka:
TUKMAL-L jest wyrobem ekologicznym. Jest wysokowoskowym preparatem na bazie żywicy polimerowej. Jest wodorozcieńczalny. Nie zawiera żadnych szkodliwych dla zdrowia rozpuszczalników organicznych. Jest niepalny. Zawiera bardzo czysty wosk syntetyczny o wysokiej temp. mięknienia. Zastosowanie takiego wosku gwarantuje brak zjawiska czernienia z czasem i wysoką trwałość. Preparat wykazuje bardzo dobrą przyczepność do czystego podłoża. Powłoka powoduje zatkanie porów podłoża i utrudnia brudzenie się. Na PCV i szlifowanym lastriko długo utrzymuje się połysk. Chroni przed erozją.

Sposób użycia:
Na czystą powierzchnię nakładać równą warstwę pędzlem lub tamponem. Przy pierwszym użyciu dla uzyskania dobrego efektu nakładać dwie warstwy. Połysk uzyskuje się bez polerowania.

Wydajność: 10-30 m² z 1 kg w zależności od podłoża.


Uwagi: zalecenia p.poż. i bhp.

  1. Przed użyciem zamieszać.
  2. Stosować i przechowywać w temp. pow. 5° C.
  3. Przemrożony preparat nie nadaje się do użytku.
  4. Preparat jest niepalny.
  5. Nawet podczas pracy z wyrobami ekologicznie bezpiecznymi należy przestrzegać ogólnych zasad BHP.